Cumhuriyet Yürüyüşü

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenmiş olan Cumhuriyet yürüyüşü etkinliğine sporcularımız ve velilerimiz ile birlikte katılım gösterdik. Kocaeli Mercan Spor kulübü ailesi olarak Cumhuriyet Bayramı coşkusunu doyasıya yaşadık.

YAZA MERHABA PİKNİĞİ

Sporcularımız ve ailelerimiz ile birlikte Umuttepe Kent Orman piknik alanında yaza merhaba pikniği gerçekleştirdik. Kocaeli Mercan Spor kulübü ailesi olarak çok verimli ve keyifli bir gün geçirdik. Düzenlediğimiz çeşitli oyunlar ve aktiviteler sayesinde sporcularımız ve ailelerinin kaynaşmasına katkı sağlayıp bol Devamı…

TEGV ZİYARETİMİZ

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Kocaeli Selma ve Mesut Kavurt Öğrenim Birimini ziyaret edip eğitim gönüllüsü olduk. Çocuklarımızın geleceği için neler yapabileceğimizi konuşup gönüllük konusunda TEGV ’e sonsuz desteklerimizi sürdüreceğimize söz verdik.

Mercan Yüzme Kulübü

Yüzmenin Faydaları

Yüzme sporu ile uğraşanların spora ilk başladıkları günden itibaren fiziksel gelişimlerinde önemli farklılıklar gözlenir. Bu gelişmeler, kişinin tüm yaşantısına etki edecek gelişmelerdir. Yüzme sporu tüm vücut kaslarının kullanıldığı temel spor dallarından birisidir. Su direncine karşı yapılan bir spor olması nedeniyle Devamı…

HAVUZUMUZ

Kocaeli Üniversitesi bünyesi bağlı olan yüzme havuzumuz, Kocaeli de ilk ve tek “temiz havuz sertifikasına” sahip yüzme havuzudur. Hijyen konusunda katı kuralları olan yüzme havuzu yönetimi bu kuralları ile kullanıcıların sağlıklarını dikkate alarak hareket etmektedir.